13/11/20 - 17:46
شماره مطلب : 1938
گزارش ویژه

چرا 'ایران هسته ای' در آستانه مذاکرات مورد حمله سایبری قرار می گیرد؟

«ایران هسته ای» با اشراف کامل به پشت پرده این مسئله، تاکید می کند که جز چارچوب های مشخص شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در بقیه موارد روحیه انتقادی خود را حفظ خواهد کرد.

شورای سردبیری «ایران هسته ای»- حملات مکرر و هدفمند به سایت «ایران هسته ای» ظرف هفته های گذشته خصوصا در روزهای متتهی به مذاکرات و روزهای برگزاری مذاکرات، تیم نویسندگان «ایران هسته ای» را به این جمع بندی رسانده است که کسانی بویژه در خارج از ایران فعالیت سایت را برای پروژه ها و اهداف خود عمیقا خطرناک ارزیابی کرده اند.

«ایران هسته ای» ظرف 3 سال گذشته تلاش کرده یک سایت تحلیلی کاملا حرفه ای باقی بماند. کاملا روشن است که ما گرایش های سیاسی روشنی داریم و خود را موظف به مواجهه انتقادی مستمر و عمیق با تفکری می دانیم که عموما «خط سازش» در سیاست خارجی خوانده می شود.

با این حال، «ایران هسته ای» تلاش کرده تا هرگز از طریق انصاف خارج نشود، ضوابط حرفه ای را سخت گیرانه مراعات کند، کیفیت تحلیلی را بر هر ملاحظه دیگری مقدم بدارد و حتی با دشمنان خود منصف باشد.

حملات مکرر به «ایران هسته ای» نشان دهنده این است که با وجود همه این تلاش ها کسانی تحمل شنیدن یک صدای کوچک مخالف را هم نداشته و به رغم ژست های روشنفکرانه و معتدلانه، در واقع بنای راه انداختن بساز دیکتاتوری و تک صدایی در حوزه مباحث امنیت ملی را دارد.

«ایران هسته ای» با اشراف کامل به پشت پرده این مسئله، تاکید می کند که جز چارچوب های مشخص شده از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی در بقیه موارد روحیه انتقادی خود را حفظ خواهد کرد.

به منظور مقابله با تلاش های گاه و بیگاه برای خاموش کردن صدای «ایران هسته ای» وبلاگی به آدرس irannuc.blogfa.com هم راه اندازی شده است که در صورت بروز هرگونه اختلال در سایت، مخاطبان گرامی می توانند تحلیل ها و گزارش های «ایران هسته ای» را از طریق آن تعقیب کنند. 

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/