14/11/4 - 12:43
شماره مطلب : 2404
گزارش ویژه

حملات بی سابقه و هدفمند به 'ایران هسته ای' در آستانه نهایی شدن توافق جامع

در حالی که مذاکرات ایران و گروه 1+5 به مراحلی بسیار حساس وارد شده، وب سایت «ایران هسته ای» حملاتی بی سابقه را تجربه می کند.

ایران هسته ای- در حالی که مذاکرات ایران و گروه 1+5 به مراحلی بسیار حساس وارد شده، وب سایت «ایران هسته ای» حملاتی بی سابقه را تجربه می کند.

ظرف یک هفته گذشته، «ایران هسته ای» که تنها پایاه تخصصی مطالعات استراتژیک برنامه هسته ای ایران به زبان فارسی است، در معرض حملاتی بسیار جدی قرار داشته و به روز رسانی آن عملا  ممکن نبوده است.

برای گردانندگان «ایران هسته ای» البته این امر که  وقتی مذاکرات به نقطه ای حساس می رسد، فعالیت آنها دچار اختلال شود، به امری طبیعی تبدیل شده، اما آنچه این بار جالب توجه بود نوع و هدف حملاتی است که به «ایران هسته ای» انجام شده است.

در حملات جدید، مهاجمان دو هدف را تعقیب کرده اند:

1- ساختن اکانت های مدیریتی جعلی به تعداد فراوان تا بتوانند در زمان های حساس بر مطالب سایت اعمال مدیریت کرده و احتمالا مطالبی جعلی را روی سایت بارگذاری کنند.

2-اقدام دوم آسیب زدن به مطالب موجود روی سایت و جلوگیری از دسترسی خوانندگان به آرشیو بخش های مختلف سایت بوده است به گونه ای که هم اکنون برخی از مطالب اصلی سایت از دسترس خارج شده است.

تیم فنی «ایران هسته ای» هنوز ارزیابی دقیقی از منشا این حملات ندارد ولی با تکمیل شدن تحقیقات در این باره، اقدامات حقوقی جدی را علیه برخی مهاجمان احتمالی داخلی انجام خواهد داد.

لازم به ذکر است که بارگذاری مطالب روی سایت، از روز 13 آبان –مصادف با عاشورای حسینی (ع)- مجددا آغاز خواهد شد.

از خوانندگان محترم تقاضا می کنیم هرگونه اشکال و ایراد احتمالی را از طریق ایمیل irannuc@gmail.com به مدیریت سایت اطلاع رسانی کنند.

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/