15/8/22 - 09:32
شماره مطلب : 2687
گزارش ویژه

فاکس نیوز اصل سند محرمانه توافق شده میان ایران و آژانس را منتشر کرد

وب سایت شکبه تلویزیونی فاکس نیوز اصل سند توافق شده میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را منتشر کرد. این سند عینا ترجمه انگلیسی همان متنی است که چند روز قبل از سوی خبرگزاری امریکایی آسوشیتدپرس منتشر شد.

ایران هسته ای- وب سایت شکبه تلویزیونی فاکس نیوز اصل سند توافق شده میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی را منتشر کرد.

این سند عینا ترجمه انگلیسی همان متنی است که چند روز قبل از سوی خبرگزاری امریکایی آسوشیتدپرس منتشر شد.

اصل سند را اینجا ببینید.

در این سند ایران متعهد شده است ضمن گرفتن عکس و فیلم از 7 نقطه مورد نظر آژانس در پارچین نموه برداری کرده و آنها را در اختیار آژانس قرار بدهد.

همچنین این سند می گوید این دسترسی ها با بازدید آمانو ومعاونش از ایران تکمیل خواهد شد و علاوه بر آن، یک نشست فنی با حضور کارشناسان ایرانی، معاون آمانو و معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران برگزار می شود.

انتشار این سند از سوی فاکس نیوز احتمالا با این نیست صورت گرفته است که جمهوری خواهان در امریکا تصور می کنند این سند می توان قدرت استدلال بیشتری برای مخالفت با توافق هسته ای به آنها بدهد.

نکته مهم این است که در سند منتشر شده از سوی فاکس نیوز امضای سند متعلق به سید علی حسینی تاش معاون علی شمخانی است در حالی که می دانیم این سند در اصل از سوی آقای علی اکبر صالحی امضا شده است.

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/