16/1/22 - 22:59
شماره مطلب : 2868
متن کامل

متن بیانیه وزارت خارجه امریکا در اجرای قانون جدید برجام

وزارت خارجه امریکا از روز پنج شنبه اول بهمن 1394 (21 ژانویه 2016) اجرای قانون جدید روادید این کشور را که مسافرت به ایران را بسیار دشوار می کند آغاز کرد.

ایران هسته ای- وزارت خارجه امریکا از روز پنج شنبه اول بهمن 1394 (21 ژانویه 2016) اجرای قانون جدید روادید این کشور را که مسافرت به ایران را بسیار دشوار می کند آغاز کرد.

متن کامل بیانیه وزارت خارجه امریکا در ادامه می آید

متن اصلی را اینجا ببینید.

بيانيه وزارت خارجه آمريکا درباره اجرايي سازي قانون محدوديت معافيت صدور رواديد

پنج شنبه

اول بهمن 1394

21 ژانویه 2016

 

United States Begins Implementation of Changes to the Visa Waiver Program

Media Note

Office of the Spokesperson

Washington, DC

January 21, 2016

 

آمریکا امروز بهبود اجرایی سازی قانون محدودیت معافیت صدور روادید را آغاز کرد.گمرک های آمریکا و امور حفاظت مرزبانی آمریکا هر روز پذیرای ورود بیش از یک میلیون نفر از سراسر جهان هستند و خود را متعهد به تسهیل مسافرت قانونی این افراد و در این حال حفظ بالاترین معیارهای امنیتی و حفاظت از مرزها می دانند. بر اساس این قانون:

1- اتباع کشورهایی که بر اساس این قانون پس از اول مارس 2011 به کشورهای ایران، عراق، سودان یا سوریه مسافرت و در آنجا حضور داشته اند (به جز مواردی محدود که در آن مقامات سیاسی و نظامی کشورهای عضو توافق معافیت ویزا به منظور ماموریت های دولتی سفر کرده باشند).

2-اتباع داری معافیت روادید آمریکا که تابعیت دوگانه از کشورهای ایران، عراق، سوریه و یا سودان را داشته باشند. این افراد همچنان می توانند بر اساس فرآیند منظم مهاجرت از کنسولگری ها و یا سفارتخانه های ما درخواست روادید کنند. برای آنهایی که به روادید فوری تجاری، پزشکی و یا امور بشردوستانه برای سفر به آمریکا نیاز دارند کنسولگری ها و یا سفارتخانه های آمریکا آماده رسیدگی فوری به این درخواست ها هستند.

3- سیستم الکترونیکی مجوز شهروندان کشورهای ایران، عراق، سوریه و سودان که پیشتر صادر شده است از تاریخ 21 ژانویه 2016 باطل خواهد شد اما وزیر امنیت داخلی آمریکا می تواند در موارد خاص محدودیت های ایجاد شده را برای حفظ منافع امنیت ملی کشور حذف کند که این موارد عبارتند از:

* افرادی که از طرف سازمان های بین المللی و منطقه ای برای انجام ماموریت به کشورهای ایران، عراق، سودان و سوریه سفر کرده باشند.

* افرادی که برای انجام ماموریت های بشردوستانه و از جانب سازمان های غیردولتی و در چارچوب ماموریت رسمی به کشورهای ایران،عراق،سودان و سوریه سفر کرده باشند.

* افرادی که برای اهداف تجاری مشروع و به دنبال به نتیجه رسیدن طرح جامع اقدام مشترک در تاریخ ژوئیه 2015 به ایران سفر کرده باشند.

* افرادی که برای اهداف تجاری مشروع به عراق سفر کرده باشند.

4- وزارت خارجه آمریکا در حال بررسی بیشتر چگونگی برخورداری بیشتر معافیت روادید برای افراد با تابعیت دوگانه کشورهای ایران، عراق، سوریه و سودان است.

5- افراد شامل محدودیت های جدید روادید برای دریافت روادید غیرمهاجرتی باید از طریق سفارت خانه ها و یا کنسولگریهای آمریکا اقدام کنند که این نیازمند انجام مصاحبه است.

 

 

 

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/