16/4/1 - 17:39
شماره مطلب : 2898
در گفت وگو با بلومبرگ فاش کرد

وزیر خزانه داری امریکا: صندوق بین المللی پول ابزار ما برای تحریم ایران است

وزیر خزانه داری امریکا در اظهارنظری نادر فاش کرد صندوق بین المللی پول یکی از ابزارهای دولت این کشور برای تحریم کشورهایی مانند ایران است.

ایران هسته ای- وزیر خزانه داری امریکا در اظهارنظری نادر فاش کرد صندوق بین المللی پول یکی از ابزارهای دولت این کشور برای تحریم کشورهایی مانند ایران است.

جک لو (jack lew) که روز 13 فروردین 1395 (اول آوریل 2016) با چارلی رز در شبکه تلویزیونی بلومبرگ گفت وگو کرده تاکید می کند امریکا با «نهادهای بین المللی فراوانی، از جمله صندوق بین المللی پول» برای تحریم کشورهایی چون ایران همکاری می کند.

اصل مصاحبه را اینجا ببینید.

او گفته است: «ما با نهادهای بین المللی نظیر صندوق بین المللی پول همکاری داریم تا تحریم ها به خوبی و شکلی موثر اعمال شود و جلوی نقل و انتقالات مالی به افراد و نهادهایی که تحت تحریم هستند گرفته شود».

این اظهارنظر تایید کننده دیدگاه هایی است که عقیده دارند نهادهای پولی و مالی بین المللی در واقع ابزارهایی در اختیار امریکا هستند که از طریق آنها «اعمال سلطه» می کند.

لو، همچنین در این مصاحله تاکید کرده برجام در بخش بازشت تحریم ها «بسیار خوب مذاکره شده» چرا که امریکا بدون هیچ اقدام خاصی در شورای امنیت می تواند ایران را مجددا تحریم کند.

 

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/