16/7/31 - 11:37
شماره مطلب : 2923
فوری

یادداشت مدیر 'ایران هسته ای' درباره آغاز دور جدید فعالیت سایت

سایت در دور جدید فعالیت خود از موضوع هسته ای فراتر رفته و مطالب راهبردی را در حوزه های منطقه ای، موشکی، تسلیحات متعارف، سایبری و اطلاعاتی منتشر خواهد کرد.

مهدی محمدی، ایران هسته ای- به روز رسانی وب سایت "ایران هسته ای" در حدود 4 ماه گذشته با اختلال هایی همراه بوده است. این وب سایت که بیش از 6 سال قبل و با هدف ایجاد یک پایگاه تخصصی در زمینه مطالعات استراتژیک مرتبط با پرونده هسته ای ایران راه اندازی شد، در طی مسیر خود تا امروز دشواری های فراوانی را پشت سر گذاشته است. از فشارهای سیاسی و رسانه ای بگیرید تا محدودیت های جدی مالی و پشتیبانی و همچنین اضافه کنید حملات سایبری که تقریبا هیچ گاه "ایران هسته ای" را آسوده نگذاشته است.

با این حال، "ایران هسته ای" موفق شده در مقطعی حساس از تاریخ سیاست خارجی ایران نقشی منحصر بفرد در اثرگذاری بر معادلات سیاسی و رسانه ای ایفا کند و به تدریج به یک "برند" در این حوزه بدل شود. این روند اما در ماه های گذشته به طور جدی اسیب دیده است.

طی ماه های گذشته مشکلات "ایران هسته ای" چنان حاد شد که به نظر می رسید دیگر نمی توان به کار ادامه داد. در اینجا دلیلی برای ورود به جزئیات نیست اما همینقدر بگویم که سایت عملا از حداقل های ضروری برای تداوم فعالیت -که بسیار دست پایین گرفته شده- نیز محروم ماند و به این ترتیب حتی امکان به روز رسانی مستمر ان از دست رفت. در این مدت، تحولات مهمی وجود داشته که من از ناتوانی "ایران هسته ای" در پیگیری آنها سخت اندوهگینم و البته می دانم تحولات بسیار مهم تری در راه است که می تواند این تاسف را صدچندان کند.

با وجود اینکه هیچ امیدی به بهبود شرایط پشتیبانی نیست، تصمیم گرفته ام از امروز "ایران هسته ای" را با استعانت از خدای متعال، در حد توان به روز نگه دارم. این تصمیم ناشی از وقوف به حساسیت شرایط پیش رو و همچنین ضرورت پیگیری سایر موضوعات امنیت ملی به موازات مسئله هسته ای به طور تخصصی است.

لازم می دانم، درباره شرایط جدید چند نکته را یادآوری کنم:

1- سایت در دور جدید فعالیت خود از موضوع هسته ای فراتر رفته و مطالب راهبردی را در حوزه های منطقه ای، موشکی، تسلیحات متعارف، سایبری و اطلاعاتی منتشر خواهد کرد.

2- ایران هسته ای "خبر خام" منتشر نمی کند. همه گزارش هایی که در "ایران هسته ای" منتشر می شود، "گزارش ویژه" های اختصاصی است که سایت خود، مولف آنهاست ولو اینکه از منابع مختلف برای تالیف آنها استفاده شده باشد.

3- بخش اسناد با اهتمام بیشتری به روز رسانی خواهد شد.

4- تمامی مطالب سایت در کانال تلگرامی اینجانب با آدرس telegram.me/mahdi_mohammadi61 به صورت "عکس نوشت" منتشر می شود. رصدهای راهبردی مندرج در آن کانال هم اینجا بازنشر خواهد شد.

5- امیدوارم

از تمامی مخاطبان محترم که سایت همواره از محبت و پیگیری آنها بهره مند بوده سپاسگزارم و از آنها برای حسن انجام وظیفه در ایام آتی طلب دعای خیر دارم.

والحمدلله رب العالمین

http://sildenafilcitrategen.com/ http://vardenafilonline.org/